Har du fått Telia Navigator i Telias sommarkampanj?

Telia Navigator är enligt Tidningen Mobil bästa navigationstjänsten i mobilen och erbjuds nu i Telias sommarkampanj. Med Telia Navigator kan du enkelt hitta rätt väg, snabbt och enkelt. Du skriver in ett telefonnummer, namn eller adress dit du skall och får tillbaka köranvisningar som text, rörlig karta eller som beskrivning via mobilens högtalare.
Nu kan du enkelt hitta dig fram i bland olika sommarparadis.

Börja med att ladda ner Telia Navigator appen från:

iPhone/iPad AppStore
Android Google Play
Windows Marketplace

För dig som fått Telia Navigator i och med att du nappat på vår sommarkampanj, du kommer igång så här:
1) Hämta hem appen.
2) Öppna upp appen.
3) Börja använda tjänsten.
Du kommer även få ett sms från oss med bekräftelse att du har fått Telia Navigator i kampanjen, och en länk för att hämta hem appen i just din smartphones App butik.

Läs mer om Telia Navigator
Läs mer om tidigare inlägg om Telia Navigator

Kommentera inlägget






Hittills 3 kommentarer

  1. Pontus sa:

    Trevligt med ytterligare en 5-dagars prenumeration!

    DET FUNGERAR INTE

    • Hej Pontus,

      Har du nappat på vår sommarkampanj dvs förlängt ditt befintliga mobilabonnemang (eller skaffat ett nytt sådant hos oss) med 24 månader? Har du fått bekräftelse-sms:et om Telia Navigator?

      Om du har det men inte kommer igång med Telia Navigator-tjänsten som vi bjuder på i kampanjen får jag be dig kontakta oss via telefon 90200 (andra möjligheter finns på http://www.telia.se/kontakt) så ska vi lösa det.

      /anna

  2. Pingback: iPhone 5 går nu att förköpa! | Smartare Vardag